חברי צוות הניקיון

בית - שירותים - ראשי


  • חברי צוות הניקיון
  • חברי צוות הניקיון
  • חברי צוות הניקיון

חברי צוות הניקיון

צרו קשר לפרטים


ניקיון מקום העבודה - כיצד הוא משפיע על תפוקת העובדים?

תנסו לרגע להיכנס לראש של העובדים שלכם.

הם קמים בבוקר, מתארגנים, דואגים לילדים, מתניעים את הרכב ויוצאים לדרך. עוד יום בשגרה. אצל רבים מהם הבקרים מתנהלים בחיפזון בכדי להגיע בזמן לעבודה ומה בסך הכול הם מבקשים? שתקבל את פניהם סביבת עבודה נקייה ומזמינה לשתות בה את הקפה הראשון של הבוקר? תחושת הנוחות של העובדים היא קריטית אם אתם רוצים לראות אותם רצים אתכם למרחקים ארוכים...

מחקרים מצביעים שסביבת עבודה נקייה ומסודרת משפיעה על פרודוקטיביות העובדים ביום-יום והצלחת העסק בכלל, במיוחד אם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית המבססת את עבודתה על סמך תוצאות, דואגת לקבל פידבק מהלקוח ולהתאים את עצמה לתחום העסק.

רוצים לדעת אילו השלכות נוספות יש לשמירה על ניקיון המשרד או המפעל? כל התשובות כאן בהמשך.

 

רק בריאות!

לפני הכול, השמירה על סביבת עבודה נקייה הינה הכרחית לבריאות העובדים שהיא חלק מאחריות המעסיק. עבודה במשרד לא נקי או מלוכלך יכולה לגרום להצטברות חיידקים ולבעיות בריאות לכל אדם ובמיוחד לאנשים שרגישים לאבק. עובדים בריאים בסופו של דבר ימנעו מלקחת ימי מחלה ויגיעו למשרד רעננים  ופוריים יותר. אף אחד הרי לא רוצה שהעובדים שלו ישבו בבית לאחר שנדבקו במחלה או אלרגיה, לכן מומלץ לפנות לחברת ניקיון איכותית המבטיחה עמידה בסטנדרט עבודה מוקפד ומוסמכת ל- תקן ISO של מכון לבקרה ואיכות.

 

נפש שמחה במשרד נקי

כפי שהתחלנו לתאר, שביעות הרצון של העובדים ושמירה על רווחתם הינה חיונית לתפוקה שהם מוציאים וללויאליות שהם מפגינים.

כך למשל, עובדים רבים מתקשים להתרכז במשימותיהם כשהפח מולם מלא, האבק סביבם חוגג ואפילו נמלים פוקדות את טריטוריית שולחנם. יש מי שאף יטריד את עצמו בניקיון המשרד על חשבון עבודה רק כדי ליצור לעצמו סביבה נעימה יותר.

בנוסף, חשבו איזו תחושה אתם מעבירים לעובדים כשהמשרד מלוכלך. באופן טבעי, ערך החברה יורד בעיניי העובד, כך גם המוטיבציה שלו לקום בבוקר ולהישאר במשרד את מספר השעות הנדרש.

מעסיקים מצפים מעובדיהם שישאפו למצוינות אך הימצאות במשרד המשדר בלגן וחוסר השקעה בניקיון יכולה לגרום דווקא לתחושה של "לגיטימציה לבינוניות". במילים אחרות – אם כך מתייחס המעסיק לחברה השייכת לו, מדוע אני כעובד מן המניין אנהג אחרת?

חשוב להדגיש שחברת ניקיון גדולה ומנוסה תדע להתאים את שרותי הניקיון  לתחום העסק הספציפי – מפעל, בית חולים, בניין משרדים, הרי לא בכל מקום מנקים באותה השיטה ובאותה התדירות. כמו כן, בכדי לתת את השירות הטוב ביותר ולשמור על רמה גבוהה, חברת הניקיון מחויבת לדאוג שהעובדים בה יעברו הדרכות מקצועיות.

 

סביבת עבודה נקייה ככלי שיווקי 

הנראות של מקום העבודה הינה כרטיס הביקור שלו ויש לה תפקיד משמעותי בשיווק העסק.

אם ברצוננו להותיר רושם מכובד וחיובי על מועמדים שמגיעים לראיון או לקוחות שהזמנו לפגישה אל לנו להזניח את נושא הסדר והניקיון במשרד. אין ספק שנרצה לשדר שהמשרד שלנו הוא מקום שכדאי לעבוד בו או איתו ובכדי להעביר את התחושה החיובית הזו לבאים והולכים עלינו להציג בפניהם חזות נקייה ומאורגנת ללא חת. אגב, הכלל הזה תקף גם אם חפצה נפשכם למכור או להשכיר את הנכס.

 

ניקיון = חסכון

כאן אנחנו לאו דווקא מתייחסים לפרודוקטיביות העובדים אך המטרה נותרה בעינה– רווחיות העסק. הקפדה על ניקיון במשרד יכולה לשמור על ציוד לאורך זמן ולחסוך השקעה בחדש. אם מדובר בשמירה על ניקיון הספות, שאיבת אבק ולכלוך מהשטיחים, הימנעות מחלודה או קורוזיה באמצעי המטבח ועוד.

בנוסף, מעבר לידע ולמקצועיות הנדרשים לשמירה על הציוד, חברת ניקיון אמינה תשים דגש גם על יעילות בעבודה וניהול נכון של זמנים. כך למשל במטאור שירותי ניקיון אנו מפעילים כלי מדידה לפריון וניהול מהלך העבודה בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות בזמן מינימלי.

אז בפעם הבאה שאתם נכנסים למשרד, הסתכלו סביבכם, דאגו לסביבת עבודה נעימה עבור העובדים שלכם, מה שבסוף יביא את כולם להיות מרוצים! ואם כבר ניקיון כמו שצריך במינימום עלות וזמן – רק דרך חברת ניקיון גדולה ומקצועית.צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות