חברת ניקיון איכותית - איך בוחרים?

חברת נקיון איכותית - איך בוחרים?

5 שאלות שאתם חייבים לשאול לפני הבחירה בחברת ניקיון

החלטתם שהעסק שלכם מצריך שירותי ניקיון מקצועיים? מצוין. עכשיו רק נותר לבחור חברה איכותית ומהימנה שתעניק את השירות הטוב ביותר בכל האספקטים הרלוונטיים. כדי להקל עליכם בעבודת המחקר, הכנו מספר שאלות שאתם חייבים לשאול לפני הבחירה הגורלית:

  1. חוקי או לא חוקי. זאת השאלה. כתנאי בסיס, בבחירת חברת ניקיון לעסק שלכם, עליכם לבדוק האם היא משלמת לעובדיה על פי חוק, כולל כל התנאים הסוציאליים (הרי שהאחריות היא גם על חברת הניקיון וגם על המעסיק). ב- מטאור שירותי ניקיון מנהלים ומבקרים את תהליכי השכר בהתאם לחוק וככלל רואים כערך עליון את טיפוח העובדים הקיימים, דבר המונע תחלופה גבוהה ובסופו של דבר תורם לשביעות רצון הלקוחות בטווח הרחוק.
  2. האם החברה משתמשת בשיטות, מיכון וחומרים חדשניים בתחום? אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת חברת ניקיון היא עבודתה עם מיכון וחומרי ניקיון חדשניים ואיכותיים. למה זה כל כך משמעותי? השיטות המתקדמות הקיימות היום בשוק מביאות ליעילות מקסימלית בניקיון, לקיצור זמני עבודה ולחסכון כלכלי בצד הלקוח. במטאור אנו מבצעים התאמה אישית של מכשור חדשני ואפקטיבי לפי צורכי הלקוח וכמו כן דואגים לחומרי ניקיון ומיכון איכותיים מהיצרניות המובילות בעולם. אין אנו מסתפקים רק במתן שירות מתקדם אלא גם בפיקוח עליו ועל הנעשה על ידי כלי מדידה, שמטרתם להביא את החברה לרמה הגבוהה ביותר של פריון ויעילות בניהול מהלכי העבודה באתר.
  3. שומרת על בטיחות ואיכות? חברת ניקיון נדרשת לשמירה על תקנים מוקפדים מאוד, בניהם ISO (ארגון התקינה הבינלאומי) בתחום הבטיחות והאיכות בעבודה, ובאחריותכם לבחון שהיא אכן עומדת בהם. שימו לב כי חברה המקפידה על שמירת התקנים תבצע הדרכות מקצועיות לעובדים מתוך חתירה תמידית למצוינות. במטאור אנו מובילים ארבעה ממונים על תחום הבטיחות בחברה בכפוף לכל חוקי ותקני הבטיחות המתקדמים!
  4. זמינות - גמישות ומה שביניהן. חשוב לוודא שחברת הניקיון שולטת ביד רמה באזור הגיאוגרפי שלכם לטובת זמינות גבוהה של עובדים (גם בהתראות קצרות), הסעות מסודרות, פתרון בעיות מהיר בזמן אמת ומנהל אזור צמוד. מומלץ להיצמד לחברת ניקיון גדולה וותיקה שנמצאת בפריסה ארצית ותיתן את הגיבוי המלא לכל צורך שיעלה.
  5. בעלת ניסיון בשירותי ניקיון לתחום שלכם? אומנם הגענו לשאלה האחרונה, אך וודאי תסכימו כי עליה יקום וייפול דבר בהצלחת התהליך. בין אם העסק שלכם הוא חברת הייטק או מפעל תעשייתי – עליכם לדאוג שחברת הניקיון תהיה בעלת ניסיון קודם והתמחות באותו סקטור. הרי לכל מקום צרכים ואלמנטים שונים במהותם. חברת ניקיון מקצועית משתמשת בשיטות ניקיון וציוד ייעודיים בהתאמה לכל תחום ויודעת אילו תהליכי עבודה יביאו לתוצאות מקסימליות בזמן מינימלי. חברת מטאור שירותי ניקיון מתמחה במתן שירותי ניקיון מותאמים, הכוללים בניית תוכנית עבודה ייחודית לפי קהל היעד: בתי חולים, מפעלי מזון, משרדים, בתי אבות ודיור מוגן, מוסדות לימוד, מפעלים בתחום התרופות, מפעלי תעשייה, מרכזים לוגיסטיים ועוד.  

לסיכום, לפני שאתם בוחרים סופית בחברת שירותי ניקיון עבור העסק שלכם, קחו את הזמן לבדוק אותה לעומק: רמת הניסיון, ההתמחות, המיכון, העמידה בתקנים ועוד. נכון שזה עלול לנגוס עוד קצת זמן  משגרתכם העמוסה, אך לטווח הרחוק יבטיח שירות פורה, אפקטיבי ומשתלם.

בהצלחה!

צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות