חדשנות בניקיון

בית - שירותים - ראשי


  • חדשנות בניקיון

חדשנות בניקיון

צרו קשר לפרטים


חדשנות בשירותי ניקיון

תחום שירותי הניקיון התפתח בשנים האחרונות באופן משמעותי. מי שיבחן לעומק את מגוון היכולות והפתרונות שאנו מציעים כחברת הניקיון הגדולה בארץ, יבין שמדובר במהפכה של ממש. תחום שירותי הניקיון בקבוצת מטאור, מוביל חדשנות שבאה לידי ביטוי בפיתוח טכניקות עבודה יעילות, בשימוש במכונות ניקיון חדישות ובמוצרים שפותחו בטכנולוגיה מתקדמת, ובכלל בהפיכת הניקיון לתחום מקצועי המציע פתרונות ייחודיים בהתאם לצורכי לקוחותינו ודרישותיהם.
 

חדשנות בכלי ובמוצרי ניקיון

אחד האספקטים בתחום שירותי הניקיון שאנו מובילים הודות לטכנולוגיות חדשות שנכנסו לשוק, הוא השימוש בכלי ניקיון ובמוצרי ניקיון חדשים ויעילים יותר אשר שומרים על איכות הסביבה. דוגמה למוצרי ניקיון מהדור החדש הם מוצרי המיקרופייבר המיוצרים בטכנולוגיית חומרים חדישה ומאפשרים ספיגת נוזלים טובה יותר, הסרת לכלוך יעילה יותר וכל זאת ללא פגיעה במשטחי הניקוי.
מכונות הניקיון מהוות גם הן את אחד הפתרונות החדשים והמוצלחים שבתחום, בעיקר במתן שירותי ניקיון לחברות ועסקים גדולים. החל מעגלות ניקיון החוסכות את השימוש בדליים ובמים, מכונות שטיפה חשמליות נטענות ומכונות קטנות המותאמות לפרוזדורים צרים. פונקציה נוספת המומלצת בעיקר לשירותי ניקיון משרדים היא שימוש במכונות לחפיפת שטיחים המזריקות את הקצף בלחץ לתוך השטיח ושואבת אותו.
 

חדשנות בשיטות מתן שירותי ניקיון

שיטות העבודה שלנו במתן שירותי הניקיון הפכו גם הן למשוכללות יותר. שיטות העבודה החדשות מבוססות על השגת תוצאות מצוינות תוך חיסכון משמעותי במים ובאנרגיה. המודעות הגוברת ליצירת סביבת עבודה בריאה יותר, הובילה לפיתוח וכניסת חומרי ניקוי ירוקים וידידותיים לסביבה התורמים לבריאות העובדים ולהקטנת כמות הפסולת הסביבתית.
 

חדשנות בבקרת הניקיון ושיפור מתמיד

תחום הבקרה על שירותי הניקיון הניתנים לחברות ועסקים גדולים, התקדם במיוחד ועבר גם הוא מהפכה משמעותית. מדובר על גישה חדשנית המבוססת על עקרון של בקרה ופיקוח של האתר, איתור תקלות או כשלים בזמן אמת, מתן פתרונות מידיים וביצוע פעולות מניעה ושיפור על בסיס יומי.
מערכת בקרה מתקדמת לדוגמא אותה אנו מציעים ללקוחותינו, היא eMonitoring, - מערכת אינטרנטית המושתתת על פיזור יחידות ברקוד המכילות את הדרישות שנקבעו לבדיקה ובעלות נגישות של 24/7 ללקוח.
סריקת הברקוד על ידי הטלפון הנייד מזינה למשתמש את נתוני הבקרה שנקבעו מראש, ובהתאם לכך ניתן לדרג את פעולות הניקיון שנעשו במקום. המערכת מאפשרת ניטור בזמן אמת, איתור תקלות וכן יצירת דו"חות תקופתיים בכדי לבקר את שיטות העבודה ולבצע את ההתאמות הדרושות לעמידה ביעדים ולשינויים בצרכים.


בנימה חדשנית זו, נסכם כי תחום שירותי הניקיון הוא תחום דינמי ומתפתח שאנו ממשיכים להוביל ככל שהטכנולוגיה העומדת לרשותנו מתקדמת. יותר ויותר חברות, עסקים וארגונים הפנימו כי שירותי ניקיון הם כבר מזמן לא עוד משימה שכל חברה או קבלן יכולים לבצע כראוי. שכן, ביצוע עבודות ניקיון ברמה גבוהה הן תנאי הכרחי על מנת לספק לעובדים סביבת עבודה ידידותית, בריאה ונעימה.צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות