ניקיון יסודי בעסק- כך תעשה נכון

ניקיון יסודי בעסק - כך תעשה זאת נכון

גם אם אתם מעסיקים חברת ניקיון או עובדים שמתחזקים את המפעל או המשרד ושומרים עליו נקי בימים שבשגרה. כנראה שגם אצלכם יש פינות ונקודות קצת מוזנחות ואתם לא מגיעים אליהם: שטיחים מוכתמים, אבק שמצטבר בכל מיני פינות ובעיקר בגבהים ובפתחי האוורור. חלונות גדולים וגבוהים, משטחי רצפה מסוגים שונים שלא ניתן לנקות בכל חומר ועוד.

ניקיון היסודי חשוב לא רק בשביל התחושה הטובה. אלא גם יכול לעזור לכם לשמור על הציוד והרכוש שהשקעתם בו הרבה כסף ולהאריך את חייו.

אז מה עושים?

מנקים ומרעננים שטיחים מוכתמים: את השטיחים חשוב לנקות ניקיון יסודי לפחות פעם בשנה:  ניקיון יסודי של השטיח יסיר ממנו את האבק לחלוטין, יחזיר לו את המגע הנעים ולא פחות חשוב גם ינקה אותו לחלוטין מקרדית האבק המתרבה על שטיחים וריפודים ועלולה לגרום לתגובות אלרגיות.

ניקיון יסודי ושיקום של השטיחים, ניקוי יבש ורטוב של שטיחים – קרצוף והזרקת מים בשאיבה באמצעות חומרי ניקיון ומכונות המתאימים לכך, יכולים להקנות לשטיח שלכם שיקום ומראה חדש ולתת לו עוד כמה שנים של חיים.

קרצוף והברקה-   קרצוף והברקה של כל סוגי המשטחים, פוליש למרצפות גרניט, גרניט-פורצלן, ווקס למשטחי PVC , קרמיקה ומשטחי עץ למיניהם, חידוש ואחזקת משטחי עץ חיצוניים ופנימיים, טבעיים וסינתטיים.

עולים לגובה- זה ברור שבימי שגרה אנחנו מתרכזים בניקיון של מה שנמצא מול העיניים שלנו. אבל חשוב מאוד מידי פעם למען בריאותינו, גם לנקות את האבק בגובה ובעיקר בפתחי האוורור של האוויר באמצעות אוסמוזה הפוכה, במת הרמה או סנפלינג.

מסירים כתמים קשים- אם יש לכם במפעל או במשרד רצפת PVC  אתם יודעים שעם הזמן נוצרות עליה שכבות של כתמים, שריטות ולכלוך עקשן.  הסרת שכבת הווקס והחלפתה בשכבה חדשה, תשפר משמעותית את נראות המשטיח ותאריך את אורך חייו.

מנקים את החניון- מדובר אולי באחד המקומות הכי פחות מתוחזקים במקום העבודה: ניקיון יסודי של החניון כולל הכנת החניון: איסוף פסולת והכנה לטאטוא ושטיפה, טאטוא באמצעות מטאטא מכני רכוב, שטיפת הרצפה באמצעות מכונה ממונעת וממיס שומן מיוחד, ניקוי עמודים, קירות וצינורות באמצעות מכונת שטיפה בלחץ גבוה.

אז למה צריך לשים לב שעושים ניקיון יסודי בבית העסק? למען הסר ספק הניקיון היסודי משמעותו  ניקוי עמוק תוך שמירה על הרכוש ולעיתים גם הוספה שכבת הגנה לתחושה נקייה לאורך זמן. ומכיוון שישנן פעולות ניקיון שלא מתבצעות בשגרה והניקיון הוא מעט יותר אגרסיבי יש כמה וכמה דברים שחשוב שתשימו אליהם לב:

רצוי לערוך בדיקה וסיור מקדים: הניקיון היסודי מצריך הכנות מדוקדקות. על חברת הניקיון להיות ערוכה עם חומרים המתאימים למשטחים שלכם, כלים המתאימים לסוג העבודות שעליהם לבצע וכמובן צוות מנוסה ומקצועי. הסיור המקדים בבית העסק יאפשר לחברת הניקיון להיערך כראוי ולספק לכם את השירות המדויק לו אתם זקוקים.

צוות מנוסה ומקצועי – האם הצוות שמבצע את הניקיון היסודי, מספיק מנוסה ומקצועי. הרי יש הבדל גדול בין להעביר סמרטוט לבין לבצע ניקיון יסודי. בררו האם הצוות מנוסה בניקיון מסוג זה ומצויד במיכון והחומרים המתאימים.

התאמת המשטח לחומר זו מקצועיות– השקעתם כסף רב בעיצוב,  ריהוט, פרקטיים , שטיחים ומשטחים מחומרים ייחודיים, אך חשוב לא פחות לשמור ולנקות כראוי כדי לשמור על איכותם ואורך חייהם. לכל משטח חומר מתאים ושיטת ניקיון ייחודית. שימו לב שחברת הניקיון משתמשת בחומרים וטכניקות מתאימות שלא יזיקו למשטח!

בטיחות בעבודה. במסגרת הניקיון היסודי ישתמשו עובדי חברת הניקיון בחומרים ובכלים שבהם לא נעשה שימוש בד"כ בפעילות ניקיון שגרתיות. חלקם עלולים להיות מסוכנים במידה ולא משתמשים בהם בצורה נכונה. ודאו שחברת הניקיון פועלת לפי כל הוראות הבטיחות הנדרשות. 

 

לנו במטאור חברת הניקיון הגדולה והמנוסה בארץ, צוותים מקצועיים המתמחים בביצוע
עבודות ניקיון מיוחדות ומורכבות, באמצעות ציוד ייעודי ומתקדם.  

מעוניין בפרטים נוספים? רוצה להזמין צוות מקצועי עד אליך? אנחנו נשמח לשמוע ולענות!

צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות