שירותי ניקיון ירוק

בית - שירותים - ראשי


  • שירותי ניקיון ירוק
  • שירותי ניקיון ירוק
  • שירותי ניקיון ירוק
  • שירותי ניקיון ירוק

שירותי ניקיון ירוק

צרו קשר לפרטים


שירותי ניקיון ירוק: לנקות את העסק - מבלי לזהם את הסביבה

שמירה על איכות הסביבה היא מגמה מקיפה ומשמעותית לשיפור איכות החיים ולשמירה על משאבינו הסביבתיים בכל תחום בעולם העסקים. חברות רבות עברו בשנים האחרונות לפעול תחת מדיניות של חיסכון במים, חיסכון בחשמל, שימוש מופחת במוצרי נייר במטרה לתרום למניעת כריתת יערות, הפחתת השימוש בשקיות פלסטיק במטרה להקטין את הזיהום הסביבתי, שימוש במוצרים ממוחזרים ועוד. בחברות אלו מבינים כיום כי שמירה על איכות הסביבה מעבר לאקט שמשמר את העולם בו אנחנו חיים, גם יוצרת סביבת עבודה איכותית יותר וגם הסביבה אינטרס עסקי מובהק שגורם חסכון כספי משמעותי.

 אחד התחומים בהם  נוגע המעבר ל"אורח חיים ירוק" הוא תחום הניקיון. בשנים האחרונות התפתח מאוד הניקיון הירוק.  חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה פותחו גם שיטות ניקוי ואמצעי ניקוי מתקדמים שלא זו בלבד שמחליפים את  אמצעי הניקוי הישנים אלא גם מספקים תוצאות טובות יותר בעלויות נמוכות יותר.

הדוגמה הטובה ביותר להתפתחות תחום הניקיון הירוק הוא המעבר לשימוש בחומרי ניקוי ירוקים שאינם מזהמים את הסביבה. חומרים אלו, שפותחו בשנים האחרונות, אינם מזהמים את מקורות המים ואינם פולטים אדים רעילים המזהמים את האוויר. בנוסף להיותם ידידותיים לסביבה ולא רעילים לאלו שמשתמשים בהם או שוהים בסביבה בה השתמשו בהם, הם גם יעילים יותר ומצריכים שימוש מופחת באריזות ובכך תורמים להפחתת פסולת ולחיסכון כספי.

 אחת החברות המובילות בתחום ייצור ופיתוח חומרי ניקוי ירוקים היא חברת "Tana" מגרמניה. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרי ניקוי אפקטיביים למגוון רחב של סקטורים כגון: בתי מלון, בתי חולים, מפעלי מזון, מפעלי טקסטיל ועוד. מוצרי החברה מושתתים על תפיסה ירוקה ומיוצרים תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה באמצעות מחזור חומרי פסולת, חיסכון במים ובאנרגיה והפחתה של שימוש במזהמים; כל זאת מבלי להוריד מאיכות המוצר ומיעילותו. מוצרי החברה נמצאים בשימוש גם בשוק הישראלי, בין השאר בחברת מטאור, חברת שירותי הניקיון הגדולה בישראל הפועלת על פי תפיסת הניקיון הירוק.

 גם בתחום טכנולוגיית החומרים חלה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות. אחת הדוגמאות למעבר למוצרי ניקוי מתקדמים היא משפחת מוצרי המיקרופייבר. מוצרים אלו עשויים מחומר סינתטי שהרכבו הייחודי מאפשר ספיגה יעילה יותר של מים ושמנים. השימוש במוצרי מיקרופייבר לניקוי משטחים משיג תוצאות טובות יותר משימוש בסמרטוטים רגילים או בספוגיות ניקוי, וכל זאת ללא פגיעה במשטח עצמו. יתרון נוסף של משפחת מוצרים זו הוא היותם עמידים ומתאימים לשימוש רב פעמי, ובכך חוסכים ללקוח כסף רב בהוצאות הניקיון.

 השילוב בין שימוש בחומרי ניקוי מרוכזים יותר ורעילים פחות או שאינם רעילים כלל, אמצעי ניקוי מחומרים חדישים ושיטות עבודה מתקדמות מאפשר קבלת תוצאות מצוינות, תוך שמירה על איכות הסביבה, חיסכון במים, הפחתת פסולת וחיסכון כספי. ועם זאת, על מנת להשיג שיפור מתמיד בביצועים חשוב לנהל מערכת בקרה קפדנית. לאחרונה משולבות מערכות בקרה אלקטרוניות המאפשרות ניהול ניקיון בזמן אמת. מדובר במערכות בקרה ודיווח המספקות שליטה על כל פעולות הניקיון באתר הלקוח, תוך הפקת דוחות סטטיסטיים ישירות מהשטח ללקוח ולספק. המערכת מאפשרת ללקוח שקיפות וגישה מלאה לכל הנתונים מכל מחשב או טלפון נייד. לספק מאפשרת המערכת לבקר את רמת הביצוע בשטח ולבצע התאמות או לטפל בתקלות באופן מיידי, ובכך להעניק ללקוח שירות טוב יותר ויעיל יותר.

 שמירה על איכות הסביבה היא, עבור חברות רבות, כבר מזמן לא עוד סיסמה ריקה מתוכן. היתרונות קצרי הטווח וארוכי הטווח של שמירה על סביבת עבודה נקייה יותר ובריאה יותר ברורים כיום מעבר לכל ספק. לשימוש בטכנולוגיית ניקוי ירוק יתרונות קהילתיים, בריאותיים וכלכליים מוכחים. חברות הניקיון עצמן מובילות מגמה של מעבר לשימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, במוצרי ניקוי חדשניים ובטכנולוגיות ניקוי המאפשרות חיסכון במים והקטנת כמות הפסולת, ומספקות תוצאות משופרות. עבור הלקוח, המעבר לניקיון ירוק לא רק שמאפשר יצירת סביבת עבודה בריאה יותר ונעימה יותר אלא גם מהווה צעד משמעותי בהקטנת הוצאות הניקיון של העסק, ולכן מהווה אינטרס עסקי מובהק.צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות