שירות הניקיון של העתיד

מי אתם שירותי הניקיון של העתיד

על פניו, ניקיון נשמע כמו תחום פשוט. מטאטאים, מנקים אבק, שופכים מים מעורבבים עם חומר ניקוי, משפשפים וזהו. נקי. אך אם יורדים לעומק העניין, תחום הניקיון התפתח בשנים האחרונות ועבר מהפכה של ממש ברמה הטכנולוגית וכן בשימוש בחומרים ושיטות ניקוי ידידותיים לסביבה, כאלו "המשאירים אבק" לשיטות הניקוי ומוצרי הניקוי הישנים מבחינות רבות.

בין אם העסק שלך הוא מפעל או בית חולים, קניון או בנין משרדים – חשוב להכיר ולא במעט את הקדמה בעולם שירותי הניקיון. אנחנו כאן לעשות לכם סדר:

המהפכה הטכנולוגית

כמו בתחומים אחרים בחיינו, גם שירותי הניקיון עברו אבולוציה שבאה לייעל את העבודה ולחסוך עלויות.

ניתן לראות זאת היטב בטכניקות העבודה שהשתפרו ברמת זמן הפעולה והאפקטיביות שלה, במכונות ניקיון חדישות, מוצרים שפותחו בטכנולוגיה מתקדמת, ובכלל בהפיכת הניקיון לתחום מקצועי לכל דבר המציע פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית.

דוגמה למוצרי ניקיון מהדור החדש הם מוצרי המיקרופייבר המיוצרים בטכנולוגיית חומרים מתקדמת. המיקרופייבר מאפשר ספיגת נוזלים טובה יותר והסרת לכלוך יעילה יותר משימוש בסמרטוטים רגילים או בספוגיות ניקוי, וכל זאת ללא פגיעה במשטח עצמו. יתרון נוסף של משפחת מוצרים זו הוא היותם עמידים ומתאימים לשימוש רב פעמי, ובכך חוסכים ללקוח כסף רב בהוצאות הניקיון.

מכונות הניקיון מהוות גם הן את אחד הפתרונות החדשים והמוצלחים שבתחום, בעיקר במתן שירותי ניקיון לחברות ועסקים גדולים. החל מעגלות ניקיון החוסכות את השימוש בדליים ובמים, מכונות שטיפה חשמליות נטענות ומכונות קטנות המותאמות לפרוזדורים צרים. פונקציה נוספת המומלצת בעיקר לשירותי ניקיון משרדים היא שימוש במכונות מקצועיות לחפיפת שטיחים המזריקות את הקצף בלחץ לתוך השטיח ושואבת אותו.

ניקיון ירוק INN , זיהום הסביבה OUT

במקביל לצמיחה הטכנולוגית, אנו רואים יותר ויותר חברות שעוברות לפעול תחת מדיניות של "מגמה ירוקה" הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה וחתירה לאורח חיים בריא יותר. זה כולל בין השאר חיסכון במים, חיסכון בחשמל, שימוש מופחת במוצרי נייר, הפחתת השימוש בשקיות פלסטיק, שימוש במוצרים ממוחזרים וגם – פיתוחם של מוצרי ניקיון ירוקים.

חומרי ניקוי ירוקים שיוצרו בשנים האחרונות, אינם מזהמים את מקורות המים ואינם פולטים אדים רעילים המזהמים את האוויר. בנוסף להיותם ידידותיים לסביבה ולא רעילים למשתמשים או לשוהים בסביבתם, הם גם יעילים יותר ומצריכים שימוש מופחת באריזות ובכך תורמים להפחתת פסולת ולחיסכון כספי.

אחת החברות המובילות בתחום ייצור ופיתוח חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה היא חברת Tana מגרמניה. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרי ניקוי אפקטיביים למגוון רחב של סקטורים כגון: בתי מלון, בתי חולים, מפעלי מזון, מפעלי טקסטיל ועוד. מוצרי החברה מושתתים על תפיסה ירוקה ומיוצרים תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה באמצעות מחזור חומרי פסולת, חיסכון במים ובאנרגיה והפחתה של שימוש במזהמים; כל זאת מבלי להוריד מאיכות המוצר ומיעילותו. מוצרי החברה נמצאים בשימוש חברת מטאור, חברת שירותי הניקיון בישראל הפועלת על פי תפיסת הניקיון הידידותי לסביבה.

למה אתם מחכים?

אם עדין לא תפסתם את גל הקדמה בעולם הניקיון, אנחנו מזמינים אתכם לעלות לסיפון (או על המטאטא) ולהפעיל שירותים חדשניים, חסכוניים וירוקים לסביבת עבודה בריאה, ידידותית ונעימה!

צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות