חברת ניקיון לעסקים - פתרון ייחודי לכל עסק

בית - שירותים - ראשי


  • חברת ניקיון לעסקים - פתרון ייחודי לכל עסק

חברת ניקיון לעסקים - פתרון ייחודי לכל עסק

צרו קשר לפרטים


המגזר העסקי מורכב מסוגים רבים של עסקים במגוון סגמנטים. כפי שלכל עסק אופי פעילות שונה, עובדים מסוג שונה, מוצרים שונים ועוד, כך גם בנושא הניקיון, לכל עסק צרכים שונים. כבר כתבנו רבות על כך שהניקיון והסדר תורמים לשיפור מצב הרוח, היעילות והפריון של העובדים בבית העסק, אבל איך גורמים לכל תחום עסק להיות נקי ונעים לעבודה בהתאם לדרישותיו ואופי פעילותו?
חברת ניקיון לעסקים גדולה ומנוסה תדע להתאים לכל עסק ועסק את הפתרון המתאים לו ביותר.

 

ניקיון משרדים

במשרדים, השמירה על סביבת עבודה נקייה ואסתטית הינה בעלת חשיבות גבוהה להבטחת יעילות העבודה, הנוחות, הבריאות ויכולות הריכוז של העובדים. כל לכלוך, ריח או מפגע שאינם בשגרה, עלולים להוות הפרעה לעובדים. משרדים מאופיינים באופי עבודה שקט ושעות עבודה קבועות. חברת ניקיון מקצועית תדע להתאים משמרות עבודה שלא יפריעו לפעילות השוטפת ובמקביל לשמור על הניקיון גם במהלך שעות העבודה. זאת לאחר בניית תכנית עבודה מותאמת לביצוע עבודות ניקיון יומיומיות ותקופתיות.

חברת ניקיון מקצועית תבנה לכל עסק תכנית ניקיון מותאמת אישית, המיושמת על ידי צוות עובדים מיומן ומסור בהתאם לשעות העבודה במשרד שלכם. בעזרת שירותי ניקיון איכותיים הכוללים ניהול ופיקוח על תהליכים קבועים, לצד גמישות, זמינות גבוהה ומענה מידי לאירועים בלתי צפויים - יוכלו העובדים במשרד להתרכז במה שחשוב באמת מבלי שדעתם תוסח למטלות ניקיון וסדר.


ניקיון מוסדות ציבוריים
מוסדות ציבוריים כדוגמת אוניברסיטאות, קניונים או מרכזים קהילתיים, מאופיינים כולם בתחלופה גבוהה של מבקרים, אך לכל אחד מהם אופי פעילות ייחודי. לכל מקום צורך בגמישות בבצוע מטלות הניקיון בהתאם לאירועים השונים במהלך היום והשנה. בשל התחלופה של המבקרים חשוב ליצור יחד עם המוסד תכנית עבודה שתעניק סביבה נעימה, נקייה, אסתטית ובטוחה מצד אחד, אך מהצד השני לא תפגע בפעילות השוטפת של המקום ולא תפריע למבקרים בו.

אחד המאפיינים הבולטים והייחודיים ביותר במתן שירותי ניקיון למוסדות ציבוריים, הוא העובדה כי תפקודם של העובדים בצוות הניקיון משפיע באופן משמעותי על שביעות רצון המבקרים במוסד הספציפי וכי למעשה במהלך עבודתם הם מייצגים גם את המוסד בו הם עובדים, ולא רק את החברה המעסיקה אותם. עובדי הניקיון במוסדות ציבוריים באים באינטראקציה בין אישית עם מאות אנשים בכל יום, לכן, עלינו לוודא כי חברת הניקיון מעסיקה עובדים מנוסים בעלי סטנדרטים גבוהים של שירות.

חברת ניקיון מנוסה תדע לבצע גם פיקוח ובקרה מתמדת ולספק קשר ישיר ונוכחות של מנהל אתר/אזור ומנהלי עבודה מיומנים וזמינים בשטח. בנוסף, עובדי חברת הניקיון יופיעו לעבודה בצורה מסודרת, נקייה ואסתטית עם מדי החברה לשמירה על ייצוגיות ואחידות.

ניקיון מפעלים
במפעלי תעשייה, נוסף על העובדים וצרכיהם תצטרך חברת הניקיון לקחת בחשבון גם ציוד, מכונות, חומרים ומיכון רגיש ויקר. לכן חשוב שעובדי צוות הניקיון במפעל, יכירו את החללים השונים במפעל, הציוד והמכונות וידעו איך לנהוג בכל אזור ובאילו אמצעים ותדירות יש לנקות כל חלל על מנת לשמור על ניקיונם ותקינותם של המכשירים והציוד, אך גם תיקח בחשבון את העובדים, שעות עבודתם, בריאותם ועוד

חברת ניקיון מקצועית תתאים את תוכנית העבודה לשעות פעילות המפעל,החלוקה למשמרות, סוג המפעל והתוצרת, ותדע לבחור חומרי ניקיון ושיטות עבודה מתאימות בין אם מדובר במפעל מזון, הייטק, תעשייה ועוד.

הניקיון הוא מרכיב חשוב בתפקודו של עסק מכל סוג שהוא. חברת ניקיון מקצועית ומנוסה תדע להתאים את השירותים אותם היא מספקת לסוג העסק וצרכיו. היא תדאג לא רק לספק את העובדים ואת הכשרתם אלא גם את הציוד והחומרים הנדרשים לצורך ביצוע עבודות הניקיון במשרד. זאת תוך מתן הקפדה על חומרי ניקיון ידידותיים לסביבה, בעלי תו תקן מחייב ומחירי עלות אטרקטיביים.צרו קשר

התקשרו עכשיו
077-4668576
הצהרת נגישות